Bir Sayfa Seçin
ÇİTFLİK BANK CEOSU MEHMET AYDIN

ASLINDA 1 MILYAR TOKATLAMIŞ

Son çıkan haberleden sonra bizim tombiğin 1 Milyar küsür parayı tokatladığı ortaya çıktı son zamanlarda Uruguay’a kaçtığı yönünde haberler yapılan bizim tombik soluğu oradan da kaçmakta buldu. Bu sefer Arjantin ya da Brezilayaya kaçtığı yönünde iddialar ortaya atıldı. Yalnız insanı meraka sevkeden bizim tombiğin hiç bir yerde fotoğraflanamaması ama aldığı arabadan aldığı villaya kadar türlü videoların ortaya saçılması. Ev sahibinin kiracısını evde yakalayamaması gibi bir durum var ortada.

TOMBİK ORTAĞINIDa YAKTI

ÜZERİNDEN ARABA VE EV ALMIŞTI

Uruguay’da beraber takıldığı kankası özel uçaktan kendi kesesinden yediği kebaplarının fotoğraflarını paylaşırken gayet mutlu görünüyordu ama son haberlere göre eşekmişim dediği ortaya çıkmış. Gelen paralar nasılsa kendisine ulaşılamayacakmış gibi fütursuzca harcayan arkadaş bir anda işadamı moduna girince olan oldu. Tabi Uruguay’da bana kimse dokunamaz mantığıyla rahat hareket eden bu vizyon sahibi tombik ve kankası Bursa’dan 11 yıl önce kaynak ustası olarak gittiği Uruguay’da şimdi milyon dolarlık inşaat işleri yapan Osman Naim Kaya, Mehmet Aydın Uruguay’a ilk geldiğinde bizim tombiğin Uruguay bağlantılarını sağlayan kişi olarak biliniyor. Mehmet Aydın’ın kullandığı ve görüntüleri basına yansıyan Ferrari de Osman Naim Kaya’nın üzerine kayıtlı… Bizim tombik Uruguay’daki mal varlığını kankası kaynak ustası şimdilerin inşaat müteahhiti Osman Naim Kaya’nın üzerine yaptığı ve Türkiye’den kaçırılan paralarla ilgili kilit isim olduğu iddia ediliyor.

URUGUAY MAKAMLARIYLa TEMASA GEÇİLMİŞ

OSMAN NAİM KAYANIN İADESİ TALEP EDİLMİŞ

Bizim tombiğin kankasını Uruguay’dan istiyorlarmış. Şu son zamanlarda bizim Çiftlik Bankası Ceosu Tombikten çok kankası konuşuluyor. Sırra kadem basan tombik fenomen haline geliyor gittikçe neredeyse aslında böyle birisi yoktu bütün her şeyi dış güçler yaptı durumuna kadar sündürülecek bir mevzuya dönüşüyor. Kudüs bizim kırmızı çizgimiz deyip mehterle başlayıp ilahilerle ortama ayar veren Tombik ve saz arkadaşları durumun vehametini anlayamıyor ki kimsenin birbirinden haberi yok. Macera kaldığı yerden devam ediyor…

Pin It on Pinterest

Shares
Share This