Bir Sayfa Seçin
ÇİTFLİK BANK CEOSU MEHMET AYDIN

YİĞİDİ ÖLDÜR AMA HAKKINI VER DEMİŞLER

Bizim küçük tombiğin bütün bunları kendi beyniyle tasarlayıp yaptığına pek ihtimal vermiyorum malum iki kelimeyi bir araya getirip konuşamayan bir insanında hem bir yazılım kurup üzerine bu kadar kişiyi biraraya getirip ketenpereye getirmesi ihtimalide çok düşük.

Arka planda bulunana daha iyi derece de eğitimli ayrıca dolandırıcılığın kitabını yazmış tiplerin bu mevzuda parmağı olmadan bu işlerin olabileceğide pek ihtimal dahilinde olmadığına göre bu ekibinde üyeleri hala ortalıkta dolaşıyorlardır.

500 milyon TL para sonuçta yok olmadı ya bir şekilde bir yerde istiflenmiş ya da kullanılmaya hazır bekletiliyordur. Fiziksel olarakta öyle saklanacak bir para değilki dolar ya da Euroya bile çevirseyer kaplar kaldıki parayı transfer edebileceği çok sağlam bağlantıları olmadığı taktirde parayıda ülke dışına çıkaramaz geriye kalan tek seçenekte muhtemelen Türkiye içerisinde bir yerlerde debelenip duruyordur.

Birde şu son zamanlarda Uruguay’da diye bir yaygara kopuyor birde ne idüğü belirsiz Uruguay kimlik kartı gösteriyorlar basına bence bir yere gittiği yok malum peşini bıraksınlar aramasınlar diye kendince böyle enteresan taktikler deniyor ama bulsalarda kim ne kadar para kaptırmış ve o paralar nerede belli değil.

BÖYLELERİ OLDUKÇA

MEMLEKETTE DOLANDIRILMAK İÇİN SIRAYA GİREN BİLE OLUR

Hadi vatandaş cahil saf diyoruz iyide arkadaş 80.000 insandan bahsediyoruz. Birisi sormasa öteki sorar ne oluyor bizim paralar diye. Ama sistemide sağlam kurmuşlar bir yandan yazılım üzerinden sanal olarak çiftlik hayvanı satıp gelen parayla reel hayvan aldıklarını böylelikle para kazandırdıklarını beyan etmişler. Tabi ortada öyle çiftlik mevzusu falan yok her şey içi boş tabela sonradan gelen üyelerin paralarını bir önceki üyelere verip kendilerince bir saadet zinciri oluşturmuşlar bence para kaptıranların ağlamaması gerekir malum az paralarla çok kâr elde etmek için girdiler bu işlerde öyle eskilerin dediği gibi 3 Kuruşa 5 köfte olmuyor.

Bir dönem buraya gelen bazı durumu iyi araplarında para kaptırdığı dönemleri unutmuş değiliz. Onlara da aynı oltayı atarlardı. Çok karlı bir işe ortak olmak için 100bin dolar ver her ay 10bin dolar geriye alarak iyi bir kazancın olsun 1 senede amorti edersin. Adam bakıyor kazanç çok harika ne olacak ki diyor hem kapitalim duracak hem her ay 10bin dolar kazanacağım tabi ilk ay parasını alınca mutlu oluyor. Kalan 90bin doların üzerine bir bardak su içiyor.

Şimdi daha enteresan bir durum var dolandırılanların tekrar dolandırılması mevzusu var yani kendini avukat diye tanıtan dolandırıcılar paranızı kurtarmamız için bize 1000 TL verin tarzında mesajlarla yine Çiftlik Mağdurlarının bir kısmını dolandırmış. Adamlar dolandırılmaya doyamıyor. Yani denize düşen harbiden ne kadar yılan varsa sarılıyor.

MOTTODA HARİKA

OYNADIKÇA KAZANDIRAN YENİ NESİL ÇİFTLİK OYUNU

Bence bu mottoya göre çok fazla oynayınca elinde kalmış gibi bir hava veriyor. Bu tombik bir o kadar da konuşma özürlü arkadaş bir de bitcoin işine girmiş. Hazır demiştir elim değmişken biraz da bitcoins madencilik falan yapmak için Bitcoin çiftliği kuralım.

Merak edip videolarını izledim ve gerçekten ciddi manada iki kelimeyi bir araya getiremeyen bu tombik arkadaşın acınası konuşmalarına şahit oldum. Olayları 9 yaşındaki çocuk zekasında ele alışına muhtemelen mesaj diye gönderdiği ses kaydınıda yazdığı bir metinden okuyor gibi ama onuda okuyamıyor ya kendi yazısını okuyamıyorki muhtemelen çok berbat ya da okumayı çözmek için hala zamana itiyacı var. Kurgu bütünlüğü yok. Bir diyor beni soydular bir diyor beni öldürmek istediler bir diyor kayın pederim beni soydu. Madem herkes seni soydu o zaman suçsuzsun çıkar derdini anlatırsın ama olay öyle değil tabi sen paraları gömmüşsün e tabi bir yandan da 3,5 vaziyetleri yakalanmamak için verilen uğraşlar.

O değilde insan kendisiyle bu kadar dalga geçermi twitterdeki çiftlik bank mağdurlarını gördükçe ağlasam mı gülsem mi bilemedim. Umarım yakında yitirdiklerine kavuşurlar zor ya neyse…

Pin It on Pinterest

Shares
Share This